Pristatymas

PREKIŲ PRISTATYMAS

Atlikus užsakymą elektroninėje parduotuvėje ir jį apmokėjus, užsakytas prekes Pirkėjas gali atsiimti pats pasirinktame „Kvarco“ salone (Vilniuje, Kaune) be jokių papildomų mokesčių arba už nedidelį mokestį pagal Pirkėjo nurodytą adresą jas pristato DPD kurjerių tarnyba. Prekių pristatymo kaina sumokama kartu su mokėjimu už prekes. Atlikdamas užsakymą, Pirkėjas nurodo prekių atsiėmimo būdą ir vietą. Paruošus užsakymą atsiėmimui ir išsiuntimui, Pirkėjas gauna atitinkamą pranešimą.

Mūsų sandėliuose Lietuvoje turimas prekes pristatysime per 2-3 darbo dienas. Užsakant prekes iš gamintojo katalogo standartiškai jas pristatome per 20 darbo dienų. Tačiau dėl šiuo metu COVID-19 sukeltos pandeminės situacijos ir dėl to kilusios žaliavų tiekimo ir gamybos grandinių sutrikimų prekių pristatymas gali užtrukti ir ilgiau. Tuomet pristatymo terminą deriname individualiai su klientu.

Siuntos pristatymo metu Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas privalo kartu su transporto įmonės atstovu patikrinti siuntos pakuotės būklę, prekių kiekį ir kokybę. Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, prekių kiekio, kokybės, asortimento neatitikimą, Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas siuntos privalo nepriimti. Tokiu atveju transporto įmonės atstovas kartu su Pirkėju ar Pirkėjo atstovu užpildo specialų siuntų patikrinimo aktą, kuriame nurodo rastus pažeidimus.

Pirkėjui ar Pirkėjo atstovui priėmus siuntą ir pasirašius transporto įmonės atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime be pastabų, laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka pirkimo ir pardavimo sutarties sąlygas, papildomos paslaugos, nurodytos duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime, tinkamai atliktos, jei neįrodoma priešingai.