Partneriai

Aplankykite partnerių tinklalapį paspaudus jo logotipą


Manufacture
ALBERT (Vokietija) – lauko šviestuvų gamintojas. Įmonė gyvuoja nuo 1864 m., o tai reiškia, kad daugiau nei 150 metų savo klientus džiugina aukštos kokybės metalo gaminiais.

Manufacture
ASTRO (D.Britanija) –įmonė įkurta 1997 m. Apšvietimo dizainui kuria išskirtinės kokybės produktus.
Manufacture B-LEUCHTEN (Vokietija) – šviestuvuose įdiegta naujausia LED apšvietimo technologija. Platus šviestuvų asortimentas.

Manufacture
BANKAMP (Vokietija) – ypatingai aukštos kokybės, subtilaus skonio šviestuvai. Jie gali papuošti bei papildyti bet kokį interjerą.

Manufacture
BRUMBERG (Vokietija) –modernus apšvietimas kartu su aukščiausios kokybės medžiagomis yra sėkmės garantas. Jų asortimente vyrauja įleidžiami šviestuvai, šviesolaidžiai, LED apšvietimas vidaus bei lauko patalpoms.

Manufacture
EGLO (Austrija) – įmonė įkurta 1969 m. Klasikinių ir modernių šviestuvų gamintojas turintis platų vidaus ir lauko šviestuvų asortimentą.

Manufacture
HELESTRA (Vokietija) – aukštos kokybės gaminiai, subtilaus dizaino. Gaminius galima pritaikyti gyvenamosios patalpoms, įvairiems projektams., lauko apšvietimui.

Manufacture
HOLTKÖTTER (Vokietija) – šviestuvų gamintojas jau daugiau kaip 50 metų. Tai viena iš nedaugelio likusių bendrovių, kurios vis dar atlieka pilną šviestuvų projektavimą, jų gamybą nuo metalo parinkimo iki galutinio produkto, todėl perkant šį gaminį garantuojama aukšta kokybė.

Manufacture
IDEAL LUX (Italija) – įmonė įkurta 1974 m. Jų siekis yra gaminti kuo įvairesnius stilius, suderintus su pramonės tendencijomis, pradedant klasika, baigiant šiuolaikinėmis dekoracijomis, nuo lauko iki techninių gaminių.

Manufacture
ITALUX (Lenkija) – turintys platų, įvairių stilių vidaus šviestuvų asortimentą.

Manufacture
JOSKA (Vokietija) – įmonė įkurta 1960 m. Šviestuvų rėmai gaminami iš bronzos, žalvario, chromo ar padengtas auksu. Su kalnų krištolo, krištolo stiklo arba „Swarovski“ krištolu.

Manufacture
KOLARZ (Austrija) –įmonė įkurta 1918 metais. Savo asortimente siūlo virš 4000 skirtingų šviestuvų modelių. Kiekvienas produktas yra unikalus gaminys pagamintas iš tauriųjų medžiagų–bronzos, chromo aukso, krikštolo.

Manufacture
LEUCHTEN DIREKT (Vokietija) – patrauklus dizainas ir itin žemos kainos. Atraskite platų įspūdingų skirtingų stilių šviestuvų asortimentą savo namams!

Manufacture
PAUL NEUHAUS (Vokietija) – įmonė dirba daugiau nei 50 metų. Įmonei būdinga šviestuvų dizaino, kokybės ir pažangių technologijų naujovės.

Manufacture
MAXLIGT (Lenkija) -klasikinis dizainas, nurodantis svarbiausias dizaino istorijos tendencijas ir modernus, kuriantis naujas tendencijas.

Manufacture
MAYTONI (Vokietija) – nuo 2009 metų kuria ir gamina klasikines ir modernias šviestuvų kolekcijas
Manufacture ORION (Austrija) – įmonė įkurta 1948 m., gamina nuo klasikinių prabangių sietynų iki modernaus dizaino šviestuvų. Aukštos kokybės medžiagos, profesinalus apdirbimas, suteikia šviestuvams ilgaamžiškumą.

Manufacture
SLV (Vokietija) – įmonė dirba daugiau kaip 40 metų, ieško daugiau būdų, kaip pradžiuginti klientus naujausiomis naujovėmis ir stilingais namų, darbo ir komercinės aplinkos patobulinimais.

Manufacture
LED LIFE – įmonė dirbanti LED apšvietimo srityje nuo 2013 metų. Įmonė yra užsitarnavusi patikimos, aukštos kokybės LED produkcijos tiekėjos reputaciją.

Manufacture
KANLUX (Lenkija) – gamintojas, siūlantis šviestuvus, šviesos šaltinius ir įrangą.

Manufacture
GTV (Lenkija) – ypatingą dėmesį skiria tiek darbo kokybei, tiek dizaino funkcionalumui. Nuolat plečia savo asortimentą, pristatydami naujus produktus, atitinkančius pasaulio dizaino tendencijas.

Manufacture
STEINEL – tai nėra vien tik sensorinių šviesos jungiklių gamintojas. Šiandieninis STEINEL orientuojasi į rytojaus ir tolimesnės ateities poreikius skaitmenizuojant įvairiausių objektų apšvietimo, ventiliacijos, kondicionavimo, oro kokybės reguliavimo ir eilės kitų funkcijų įdiegimą.